Kapsula Sex Energetikum Generation 50+

4,100 LEK

Kapsula per Meshkuj 50+!
Nje kombinim i mineraleve dhe vitaminave per te ushqyer seksualitetin tuaj, vecanerisht adoptuar per nevojat e meshkujve me moshe 50 vjec e lart. Suplemente ushqyes dhe psikologjike jane dizenjuar bashke per te mbeshtetur dhe kompletuar nje stil jete seksuale aktive.
Mundesi per nje performance me te gjate;
Shton gjallerine;
Ndihmon ne nje funksionim te shendetshem te fshikzes se urines dhe prostates;
Rigjalleron mendjen dhe trupin;
Redukton lodhjen dhe stresin;

Availability: Në gjendje SKU: 06141300000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kapsula per Meshkuj 50+!
Nje kombinim i mineraleve dhe vitaminave per te ushqyer seksualitetin tuaj, vecanerisht adoptuar per nevojat e meshkujve me moshe 50 vjec e lart. Suplemente ushqyes dhe psikologjike jane dizenjuar bashke per te mbeshtetur dhe kompletuar nje stil jete seksuale aktive.
Mundesi per nje performance me te gjate;
Shton gjallerine;
Ndihmon ne nje funksionim te shendetshem te fshikzes se urines dhe prostates;
Rigjalleron mendjen dhe trupin;
Redukton lodhjen dhe stresin;
Promovon fertilitetin dhe kontribuon ne nje nivel te shendetshem te testosteronit ne gjak.
Rizbuloni forcen e dikurshme.

Permban: 40 kapsula.
Perberesit: Ekstrakte Guarana, ekstrakte Tershere, Kafeine, ekstrakte fara Pumpkin, etj.

Doza e rekomanduar: Merrni 3 kapsula ne dite shoqeruar me uje te bollshem. Doza ditore e rekomanduar nuk duhet te tejkalohet. Mos i merrni me kafe apo me alkol.

Shenim: Shtojce ushqyese. Efektshmeria mund te varioje ne varesi te individit.

Kapsula Sex Energetikum Generation 50+

Kapsula Sex Energetikum Generation 50+

4,100 LEK

In stock