Kapsula Fuqie Penisex 40

3,100 LEK

Kapsula per MESHKUJ
Ndihmojne ne fuqine dhe rezistencen e mashkullit per nje pasion te ri ne jete dhe ne dashuri. Ndihmojne per nje qarkullim natyral dhe te shendetshem te gjakut.

Availability: Në gjëndje SKU: 06151020000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kapsula per MESHKUJ
Ndihmojne ne fuqine dhe rezistencen e mashkullit per nje pasion te ri ne jete dhe ne dashuri. Ndihmojne per nje qarkullim natyral dhe te shendetshem te gjakut.
Perberesit: Kafeine, ekstrakte bimore, vitamina, L-Arginine & Pinepur (ekstrakt nga levorja e pishes) , etj.
Perdorimi: 3 kapsula ne dite. Doza ditore nuk duhet te tejkalohet. Kuti me 40 kapsula.

Kapsula Fuqie Penisex 40

Kapsula Fuqie Penisex 40

3,100 LEK

In stock