Lubrifikant Bioglide Anal 80Ml

2,400 LEK

I pari lubrifikant ne bote 100% natyral! Te gjithe perberesit me baze natyrale, i sigurt kundrejt cdo prezervativi dhe me pehazh te balancuar, ju siguron lubrifikim perfekt per kenaqesi anale.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06186320000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

I pari lubrifikant ne bote 100% natyral! Te gjithe perberesit me baze natyrale, i sigurt kundrejt cdo prezervativi dhe me pehazh te balancuar, ju siguron lubrifikim perfekt per kenaqesi anale. I tretshem ne uje dhe pa permbajtje vaji. Permban: 80ml.

Lubrifikant Bioglide Anal 80Ml

2,400 LEK

Out of stock