Stimulues Prorino Potency powder 7

3,200 LEK

Pluhur Prorino për rritjen e epshit dhe fuqisë për meshkuj. Ndihmon ne ereksion dhe nxit qarkullimin e gjakut fale perberesve naturale. Jo më pak se shtatë doza pluhuri për paketim.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06106310000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pluhur Prorino për rritjen e epshit dhe fuqisë për meshkuj. Ndihmon ne ereksion dhe nxit qarkullimin e gjakut fale perberesve naturale. Jo më pak se shtatë doza pluhuri për paketim. Thjesht shpërndajeni pluhurin në 250 ml ujë, pini dhe gjeni veten duke u bërë më i egër, më i fortë dhe më i fortë!

Perdorimi : Merrni një bustine një herë në ditë para efektit të dëshiruar për t’u tretur në ujë ose thjesht në gjuhë hidheni direkt.

Stimulues Prorino Potency powder 7

Stimulues Prorino Potency powder 7

3,200 LEK

Out of stock