Lubrifikant Bioglide

1,000 LEK7,700 LEK

I pari lubrifikant ne bote 100% natyral! Te gjithe perberesit me baze natyrale, i sigurt kundrejt cdo prezervativi dhe me pehazh te balancuar, ju siguron lubrifikim perfekt per kenaqesi anale.

SKU: 06186240000z Kategori: ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

I pari lubrifikant ne bote 100% natyral! Te gjithe perberesit me baze natyrale, i sigurt kundrejt cdo prezervativi dhe me pehazh te balancuar, ju siguron lubrifikim perfekt per kenaqesi anale. I tretshem ne uje dhe pa permbajtje vaji.

Informacion shtesë

Sasia

40ml, 150ml, 500ml

Lubrifikant Bioglide

Lubrifikant Bioglide

1,000 LEK7,700 LEK

In stock