Lubrifkant hyaluronic SOME LUBE

4,300 LEK

SOME Hyaluronic Premium është një lubrifikant me bazë uji që kombinon përbërës 100% natyralë me veti shtesë hidratuese. Ky lubrifikant është i përsosur për aktivitete intime

Availability: Në gjendje SKU: 1155551 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

SOME Hyaluronic Premium është një lubrifikant me bazë uji që kombinon përbërës 100% natyralë me veti shtesë hidratuese. Ky lubrifikant është i përsosur për aktivitete intime, duke plotësuar lubrifikimin natyral dhe duke rritur kënaqësinë.

Acidi hialuronik ka veti hidratuese që ushqejnë lëkurën. Lubrifikuesi plotëson lagështinë natyrale të trupit për më shumë rehati gjatë seksit. Formula vegane është e përshtatshme në kombinim me prezervativët latex dhe mund të lahet lehtësisht nëse është e nevojshme. Aplikoni sa më shumë lubrifikant të dëshironi dhe përsëriteni sa herë të doni.

Përbërësit: Aqua, Propanediol, Glicerinë, Çamçakëz Xanthan, Inulin, Laktat Natriumi, Oligosapenisidi Alfa-Glukan, Hialuronat natriumi, Acid laktik, Benzoat natriumi, Sorbat kaliumi

Lubrifkant hyaluronic SOME LUBE

4,300 LEK

In stock