Dildo Double Ultra-Dong Red

5,700 LEK

Për dy herë më shumë kënaqësi!
Dildo i dyfishte blu, i bere nga material xhelatin i rreshkitshem me damare te theksuar dhe koke te plote ne secilin fund. I perkulshem per cdo variacion seksi, vetem ose edhe dy persona.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05230620000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Për dy herë më shumë kënaqësi!
Dildo i dyfishte blu, i bere nga material xhelatin i rreshkitshem me damare te theksuar dhe koke te plote ne secilin fund. I perkulshem per cdo variacion seksi, vetem ose edhe dy persona.

Masa: 43 cm, Ø 4 cm.

Dildo Double Ultra-Dong Red

5,700 LEK

Out of stock