Vibrator Push It!

8,100 LEK

Vibrator me vibrim dhe levizje para-mbrapa. Vibrimi dhe levizja para-mbrapa te kontrollueshme me butona te vecante me 5 nivele.

Availability: Në gjëndje SKU: 05632260000 Kategori: ,
Shihni shportën

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator me vibrim dhe levizje para-mbrapa. Gjatesia totale: 27.5 cm, Ø  4 cm. Gjatesia e vibratorit 19 cm. Vibrimi dhe levizja para-mbrapa te kontrollueshme me butona te vecante me 5 nivele. Materiali: TPE.

Vibrator Push It!

Vibrator Push It!

8,100 LEK

In stock