Vibrator Big Boy

2,600 LEK

Vibrator ne forme natyrale me damare te forte. Material i bute dhe i rreshkitshem me lehtesi.

Availability: Në gjëndje SKU: 05500190000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Vibrator ne forme natyrale me damare te forte. Material i bute dhe i rreshkitshem me lehtesi.
Masa: 21 cm, Ø 4.5 cm. Ju letem porosisni baterite : 2 x AA.