Menge Penisi Orgasmus Wunder Black

1,100 LEK

Vendosi ne penis shton dhe mban ereksionin, me shume kenaqesi per te dy. Strukture stimuluese.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05168720000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vendosi ne penis shton dhe mban ereksionin, me shume kenaqesi per te dy. Strukture stimuluese. 6 cm i gjate, diametri 3 cm (elastik). Material silikon i reshkitshem.

Menge Penisi Orgasmus Wunder Black

Menge Penisi Orgasmus Wunder Black

1,100 LEK

Out of stock