Dildo Double Sex Talent Purple

2,300 LEK

Dildo i dysh i perbere nga 29 cm material xhelatin. Forma anatomike e lakuar lejon pentrim te dyfishte ne vagin dhe ne anus ne te njejten kohe. Provoni kenaqesine totale.

Availability: Në gjëndje SKU: 05229020000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Dildo i dysh i perbere nga 29 cm material xhelatin. Forma anatomike e lakuar lejon pentrim te dyfishte ne vagin dhe ne anus ne te njejten kohe. Provoni kenaqesine totale. Shume i rreshkitshem dhe elastik. Materiali: PVC. Vaginal dildo: 13 cm, Ø 3 cm.
Anal dildo: 12 cm, Ø 2-2.5 cm.