Pompe per Pastrim Intimate Shower Red

3,300 LEK

Pompe per pastrim intim, e kuqe me dy  tuba te ndryshueshem – nje per pastrim anal dhe nje per pastrim vaginal. Thjesht mbusheni topin me uje per larje ose me cdo leng tjeter nese keni deshire per te luajtur.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05265090000 Kategori:

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Pompe per pastrim intim, e kuqe me dy  tuba te ndryshueshem – nje per pastrim anal dhe nje per pastrim vaginal. Thjesht mbusheni topin me uje per larje ose me cdo leng tjeter nese keni deshire per te luajtur.

Permasa e topit: 10 cm.
Pjesa anale: 8 cm, Ø 0.5 cm-1 cm. 
Pjesa vaginale: 14 cm, Ø 1.5-2 cm. 
Materiali: PVC, pa phthalates sipas rregullave te EU.