Dildo Latin Lover

3,500 LEK

Penis ne forme reale me ngjitje me vakum ne fund. Material i bute dhe i rreshkitshem lehtesisht.

Availability: Në gjëndje SKU: 05231270000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Penis ne forme reale me ngjitje me vakum ne fund. Material i bute dhe i rreshkitshem lehtesisht. Gjatesia: 23 cm, Ø 4 – 4.5 cm