Masturbator Double Masturbator

5,000 LEK

Mastubator ne ngjyre mishi ne kuti te zeze dhe ngjyre argjendi. Mastubratori eshte i hapur nga te dyja anet, ne nje ane eshte ne forme vagine ndersa nga ana tjeter ne forme anusi. Gjatesia totale afersisht 20 cm, diam i brendshem 4 cm. Rekomandohet perdorimi me lubrifikant. Materiali: TPR, menga ABS.

Availability: Në gjëndje SKU: 05117810000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Mastubator ne ngjyre mishi ne kuti te zeze dhe ngjyre argjendi. Mastubratori eshte i hapur nga te dyja anet, ne nje ane eshte ne forme vagine ndersa nga ana tjeter ne forme anusi. Gjatesia totale afersisht 20 cm, diam i brendshem 4 cm. Rekomandohet perdorimi me lubrifikant. Materiali: TPR, menga ABS.