Strap-On Bad Kitty Purple

7,200 LEK

Strap on me tre dildo te ndryshem te forte per tu perdorur: dildo penis natyral (18cm, diam 2.9-4cm), dildo slim anal expert ( 17cm, diam 1.9-2.9cm) dhe nje sitmulues per piken G ne forme anatomike(17cm, diam.2.7-4.2cm). Strap-on i rregullueshem ne permase per qendrim perfekt.

Availability: Në gjëndje SKU: 05284980000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Strap on me tre dildo te ndryshem te forte per tu perdorur: dildo penis natyral (18cm, diam 2.9-4cm), dildo slim anal expert ( 17cm, diam 1.9-2.9cm) dhe nje sitmulues per piken G ne forme anatomike(17cm, diam.2.7-4.2cm). Strap-on i rregullueshem ne permase per qendrim perfekt.
Materiali: TPE, poliamide(litari).

Strap-On Bad Kitty Purple

7,200 LEK

In stock