Duo Vibrator

8,800 LEK

Strap on duo ngjyre lekure, me rripa lidhes lekure te zeze dhe dy vibrator latex ne forme penisi. Te dy vibratoret mund te kontrollohet vecmas nga njesi kontrolli te ndryshme. Me shpjetesi vibrimi te ndryshme

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05671590000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Mund të kombinohet me:

Shtoni një stimulues për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Strap on duo ngjyre lekure, me rripa lidhes lekure te zeze dhe dy vibrator latex ne forme penisi. Vibratori i madhe:  15 cm long, Ø ca. 3.5 cm. Vibratori i vogel: 10 cm long, Ø 3,5 cm. Te dy vibratoret mund te kontrollohet vecmas nga njesi kontrolli te ndryshme. Me shpjetesi vibrimi te ndryshme. Materiali: latex/ABS. (Ju lutem baterite porositini vecmas: 4x AA)

Duo Vibrator

Duo Vibrator

8,800 LEK

Out of stock