-30%

Unaze dhe Plug Anal Metalik

Çmimi origjinal qe: 6,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 4,200 LEK.

Availability: Në gjendje SKU: R8028.45 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Jetoni përvoja të ndryshme me këtë unazë për penisin me një vezë anal. Veza futet përmes anusit ndërsa bëni seks dhe shërben për të prodhuar ndjesi më të këndshme dhe orgazma më të qëndrueshme. Për rehati më të madhe, ajo ka një unazë për penisin e bashkangjitur me një zinxhir vezësh.

Unaze dhe Plug Anal Metalik

Çmimi origjinal qe: 6,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 4,200 LEK.

In stock