Strap-on Bull Power

4,800 LEK

Strap-on me penis me tunel ne ngjyre dhe forme natyrale. Fusni penisin ne tunelin e penisit te mbathjeve dhe lejoni partneren te ndjenje damaret e forte dhe masen e rritur, ndersa ju shijoni nje penetrim te ngushte.

Availability: Në gjëndje SKU: 05214340000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Strap-on me penis me tunel ne ngjyre dhe forme natyrale. Fusni penisin ne tunelin e penisit te mbathjeve dhe lejoni partneren te ndjenje damaret e forte dhe masen e rritur, ndersa ju shijoni nje penetrim te ngushte. Masa: 15cm(i gjate) 10cm(i thelle), Ø 4 cm (jashte), Ø 3 cm (i brendshem)

Strap-on Bull Power

Strap-on Bull Power

4,800 LEK

In stock