Xhel stimulues klitori SOME PLAY

3,900 LEK

DISA xhel stimulues është krijuar posaçërisht për të rritur ndjeshmërinë e klitorit dhe për të rritur kënaqësinë gjatë momenteve intime. Xhel redukton fërkimin, duke e bërë lëkurën të lëmuar dhe fleksibël.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 1155554 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

DISA xhel stimulues është krijuar posaçërisht për të rritur ndjeshmërinë e klitorit dhe për të rritur kënaqësinë gjatë momenteve intime. Xhel redukton fërkimin, duke e bërë lëkurën të lëmuar dhe fleksibël. Përbërësit ftohës dhe ndjesi shpimi gjilpërash rrisin ndjeshmërinë dhe kënaqësinë dhe kontribuojnë në një eksperiencë sensuale të intensifikuar.

Formula e zhvilluar posaçërisht përmban ekstrakte natyrale, duke përfshirë mentolin, që ngrohin klitorisin dhe lëkurën rreth tij dhe ndjellin në një mënyrë të këndshme. Kjo lejon që të përjetohet një eksitim më i madh dhe kënaqësi maksimale. Aplikoni xhel sa të dëshironi në klitoris (gjenitalet e jashtme) dhe përsëriteni sa herë të doni.

Përbërësit: Aqua, Glicerinë, Propilen Glikoli, Denat e Alkoolit, Karbomer, Polisorbat 20, Pro Benzoat Natriumi, Sorbat Kaliumi, Vaj Ricini i Hidrogjenuar PEG-40, Mentil PCA, Disodium EDTA, Mentol, CI 1917200, CI 191720,

Xhel stimulues klitori SOME PLAY

3,900 LEK

Out of stock