Dildo Galaxia Lavender

2,800 LEK

Ky dildo i perbere nga material xhelatin pink transparent eshte elastik ne cdo drejtim. Ndjeni kenaqesine me mjeshtrin e galaktikes se orgasmes…i perdorshem nga te dy fundet.

Availability: Në gjendje SKU: 05225200000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Vjollcë, transparente dildo i dyfishtë.
I përkulshëm dhe fleksibël.
Të dy skajet mund të përdoren.

Lodra për variante të panumërta loje!
Dildo vjollcë dhe transparent Galaxia Lavender nga You2Toys mund të përkulet në çdo drejtim kështu që lejon çdo variant kënaqësie, qoftë në mënyrë vaginale apo anally dhe vetëm ose me një partner. Të dy skajet mund të përdoren – njëri skaj është mrekullisht i lëmuar, fundi tjetër stimulon me 4 rruaza me madhësi të ndryshme.

Gjatësia e plotë 20 cm, Ø 1.3 cm – 3 cm.
PVC.

Dildo Galaxia Lavender

2,800 LEK

In stock