Dildo Realistixxx Number Two

2,800 LEK

Dildo ne forme penisi me te gjitha detajet e nevojshme qe e tregojne burreror: koke te madhe, damara te fryre forte dhe testikuj te dukshem.

Availability: Në gjëndje SKU: 05204200000 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Dildo ne forme penisi me te gjitha detajet e nevojshme qe e tregojne burreror: koke te madhe, damara te fryre forte dhe testikuj te dukshem. Shume fleksibel , me baze, Gjatesia totale 17cm, gjatesia e penetrimit 13,5 cm, diametri 3,8cm. Materiali: PVC