Stimulues per kohezgjatjen Black Stone

4,000 LEK

Black Stone Spray vonon ejakulimin falë një spraji pak anestezik. Meshkujt vijnë shpesh më shpejt se sa do të donin në të vërtetë. Me shtyrjen e orgazmës, meshkujt kontribuojnë në seks më të mirë për të dy partnerët.

Availability: Në gjendje SKU: 3100002633 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Black Stone Spray vonon ejakulimin falë një spraji pak anestezik. Meshkujt vijnë shpesh më shpejt se sa do të donin në të vërtetë. Me shtyrjen e orgazmës, meshkujt kontribuojnë në seks më të mirë për të dy partnerët. Black Stone Spray anestezizon përkohësisht pikat më të ndjeshme të penisit. Ju arrini një kulm më pak shpejt dhe kështu e shijoni seksin më gjatë. Falë Black Stone Spray, tani do të arrini kulmin së bashku me partnerin tuaj, pasi së pari keni shijuar dashurinë afatgjatë! KLIMAX MË MË SHPEJTË Spërkatja e spërkatjes me gur të zi në penis ka një efekt relaksues dhe qetësues në sistemin nervor. Ajo zbut stimujt seksualë të tufave nervore në zonën erogjene në mënyrë natyrale. Rrjedhimisht, ndjeshmëria e penisit zvogëlohet dhe mashkulli do të kulmojë më pak shpejt. EFEKTI ANESTETIZUES Efekti i Sprajit të Gurit të Zi është për shkak të një kombinimi të tre ekstrakteve të bimëve të përgatitura posaçërisht, d.m.th.: Hypericum Perforatum, Avena Sativa dhe ekstrakt Mentha Piperita. Mentha Piperita është një lloj forme kristalore e alkoolit që gjendet posaçërisht në vajrat e nenexhikut. Ai lëshon një erë freskuese dhe ka një efekt anestezik në përqendrime më të vogla se 1% që gjendet në Black Stone Spray. SEKS GJITHËNË MË TË KËNAQSHËM Meshkujt që mund të vonojnë orgazmën e tyre, kontribuojnë në një jetë më të mirë seksuale për partnerin e tyre. Kur një grua e di se partneri i saj mund të vonojë ejakulimin e tij, ajo do të ndihet shumë më e qetë dhe do të jetë shumë më e relaksuar. Seksi do të bëhet shumë më i kënaqshëm për të dy. E THJESHTË PËR PËRDORIM Harrojeni mënyrat më pak seksi si teknika e shtrydhjes dhe metoda start-stop. Vonesa e orgazmës me ndihmën e këtyre ushtrimeve kërkon shumë kohë për t’u zotëruar. Me Black Stone Spray nuk ka asgjë për të. Thjesht spërkateni atë në penis, dhe kaq! PËRMBAJTJA 15ml PËRBËRËSIT KRYESOR Laureth-9, Capryl Glycol, Menthyl PCA, Avena Sativa, Hypericum Perforatum DOZIMI Spërkateni 2 deri në 5 herë (= 1 a 2 ml) në organet gjenitale.

 

Përbërësit: aqua, glicerinë, laureth-9, alkool denat., kapril glikol, ekstrakt avena sativa, ekstrakt Hypericum perforatum, mentil PCA

Stimulues per kohezgjatjen Black Stone

4,000 LEK

In stock