Vibrator Authentic Reaction Dong

5,800 LEK

Për ndjenja autentike!
Kopje reale penisi bërë nga material i rrëshqitshëm, me pamje natyrale të venave, me kokë të kuqe dhe testikuj të mëdha. Me 3 nivele vibrimi, mbi një bazament të forte dhe të sigurt me thithje (vakum). Thjesht vendoseni në dysheme, uluni sipër tij dhe shijoni.
Ju lutemi porositni bateritë veçmas: 3 x AA.

Availability: Në gjëndje SKU: 05591560000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Për ndjenja autentike!
Kopje reale penisi bërë nga material i rrëshqitshëm, me pamje natyrale të venave, me kokë të kuqe dhe testikuj të mëdha. Me 3 nivele vibrimi, mbi një bazament të forte dhe të sigurt me thithje (vakum). Thjesht vendoseni në dysheme, uluni sipër tij dhe shijoni.
Ju lutemi porositni bateritë veçmas: 3 x AA.

Përmasa: gjatësia 22 cm, Ø 4 cm.