Vibrator Pascha

4,500 LEK

Vibrator me pamje origjinale penisi me damare te fryre, me koke te fryre dhe me shpejtesi vibrimi te ndryshme.

Material I bute, I rreshkitshem dhe me ngjyre lekure.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05567690000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator me pamje origjinale penisi me damare te fryre, me koke te fryre dhe me shpejtesi vibrimi te ndryshme.
Material I bute, I rreshkitshem dhe me ngjyre lekure.
Gjatesia: 23 cm, Ø 3.5-5 cm.
Ju lutemi porositni baterite veçmas: 2 x AA.

Vibrator Pascha

Vibrator Pascha

4,500 LEK

Out of stock