Vibrator Nature Skin Big Vibe

5,400 LEK

Vibrator me pamje natyrale, shumë fleksibël, me kokë të fryrë dhe damarë të theksuar. Shpejtësi të ndryshme vibrimi. Bërë nga “Nature Skin” – një material natyror i mrekullueshëm që vjen shumë afër lëkurës së vërtetë. Lubrifikant dhe pudër tester e përfshirë. Ju lutemi porosisni bateritë veçmas: 2 x AA.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05579190000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator me pamje natyrale, shumë fleksibël, me kokë të fryrë dhe damarë të theksuar. Shpejtësi të ndryshme vibrimi. Bërë nga “Nature Skin” – një material natyror i mrekullueshëm që vjen shumë afër lëkurës së vërtetë. Lubrifikant dhe pudër tester e përfshirë. Ju lutemi porosisni bateritë veçmas: 2 x AA.

Gjatësia: rreth 22 cm, Ø 4,5 cm.
Materiali: TPR, pa phthalates sipas rregullores së BE-së.

Vibrator Nature Skin Big Vibe

Vibrator Nature Skin Big Vibe

5,400 LEK

Out of stock