Unaze Penisi Vibro Ring Dark

1,600 LEK

Per shtim te fuqise seksuale!
Unaze penisi prej materilali shume fleksibel dhe me vibrator te integruar. Vibrimet permbushin te gjitha deshirat tuaja duke zgjatur ereksionin.
Vibrimet ndizen dhe fiken shume thjeshte.

Availability: Në gjëndje SKU: 05622110000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Per shtim te fuqise seksuale!
Unaze penisi prej materilali shume fleksibel dhe me vibrator te integruar. Vibrimet permbushin te gjitha deshirat tuaja duke zgjatur ereksionin.
Vibrimet ndizen dhe fiken shume thjeshte.

4 baterite e perfshira.

Unaze Penisi Vibro Ring Dark

Unaze Penisi Vibro Ring Dark

1,600 LEK

In stock