Vibrator Nature Skin Real Vibe

4,700 LEK

Vibrator fleksibel ne forme pensi natyral me koke te plote dhe te dukshme. Shpejtesi te ndryshme vibrimi. Ngjyre te zeze.

Availability: Në gjendje SKU: 05579350000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator fleksibel ne forme pensi natyral me koke te plote dhe te dukshme. Shpejtesi te ndryshme vibrimi. Ngjyre te zeze.
Permasa: 18 cm, Ø 2-4 cm.
Vjen me lubrifikant dhe puder shembul. Ju lutem porosisni dhe bateri: 2 x AA.

Vibrator Nature Skin Real Vibe

Vibrator Nature Skin Real Vibe

4,700 LEK

In stock