Vibrator Big Jelly Pink

5,700 LEK

Nje vibrator pas te cilit mund te dashurohesh…
Ky model me damare te dallueshem, shume fleksibel rreshket lehte dhe stimulon pika pa fund eksitimi. Me shpejtesi te ndryshme vibrimi.

Availability: Në gjendje SKU: 05503530000 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Nje vibrator pas te cilit mund te dashurohesh…
Ky model me damare te dallueshem, shume fleksibel rreshket lehte dhe stimulon pika pa fund eksitimi. Me shpejtesi te ndryshme vibrimi. Masa: 22,5 cm, Ø 4,5 cm.
Ju lutem porositini baterite vecmas: 2 x AA.

Vibrator Big Jelly Pink

Vibrator Big Jelly Pink

5,700 LEK

In stock