Dildo Real Deal Anal

2,800 LEK

Dildo me forme natyrale prej materiali te bute dhe shume te rreshkitshem. Me nivele te ndryshem vibrimi.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05506390000 Kategori: , , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Dildo me forme natyrale prej materiali te bute dhe shume te rreshkitshem. Me nivele te ndryshem vibrimi. Masa: 19.5 cm, Ø 2.5 cm.

Vibrator Real Deal Anal

Dildo Real Deal Anal

2,800 LEK

Out of stock