Vibrator Nature Skin Flame Vibe

4,600 LEK

Vibrator fleksibel, si real prej materiali si lekure natyrale.

Availability: Në gjendje SKU: 05623510000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator fleksibel, si real prej materiali si lekure natyrale. Gjatesia 22 cm, Ø 3.5 cm.
Vibrimi me shpejtesi te ndryshme. Puder kujdesjeje dhe lubrifikant shembull te perfshire.

Vibrator Nature Skin Flame Vibe

Vibrator Nature Skin Flame Vibe

4,600 LEK

In stock