Set Toys Wild Berries

8,200 LEK

Set toys ngjyre lejla. Permban:

-vibrator reshkitshem ngjyre argjendi (gjatesia 19 cm, diam. 3 cm) me aksesoret e meposhte
* unaze penisi me maja stimuluese
* veshje penisi me permasa reale me stimulues klitore dhe koke te forte (gjatesia 18 cm me trashesi shtese 2-4 cm)
-rruaza anale elastike (gjatesia 26 cm, diam. 1-2.5cm)
-loveballs (diam 3 cm)
-dildo i plote prej materiali xhelatin te rreshkitshem (16.5 cm, diam. 4 cm)
Ju lutem porosisni baterite vecmas: 2 x C

Availability: Në gjendje SKU: 05574550000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Set toys ngjyre lejla. Permban:
-vibrator reshkitshem ngjyre argjendi (gjatesia 19 cm, diam. 3 cm) me aksesoret e meposhte
* unaze penisi me maja stimuluese
* veshje penisi me permasa reale me stimulues klitore dhe koke te forte (gjatesia 18 cm me trashesi shtese 2-4 cm)
-rruaza anale elastike (gjatesia 26 cm, diam. 1-2.5cm)
-loveballs (diam 3 cm)
-dildo i plote prej materiali xhelatin te rres

Set Toys Wild Berries

Set Toys Wild Berries

8,200 LEK

In stock