Lubrifikant anal Jelly Plus

4,400 LEK

Jelle Plus është projektuar për rehatinë dhe kënaqësinë tuaj përfundimtare anale. Shijoni xhel të trashë anal të firmës Wickeds, i përmirësuar me përbërës natyralë: aloe, arnica, vitaminë E, jojoba dhe ekstrakt karafili.

Availability: Në gjendje SKU: 252370 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Jelle Plus është projektuar për rehatinë dhe kënaqësinë tuaj përfundimtare anale. Shijoni xhel të trashë anal të firmës Wickeds, i përmirësuar me përbërës natyralë: aloe, arnica, vitaminë E, jojoba dhe ekstrakt karafili, duke ofruar një përvojë superiore anale.

Me bazë uji të trashë
Relaksues anal natyral
Nuk ka agjentë të dëmshëm mpirës
Pa parabene, glicerinë apo glikol propilen
120 ml
Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël të lubrifikantit Wicked aty ku dëshironi lubrifikimin. Pastrohet lehtësisht me ujë. Kujdes: Nëse shfaqet acarim, ndërpriteni përdorimin dhe kontaktoni një mjek. Ky produkt nuk është menduar si një kontraceptiv. Shmangni kontaktin me sytë. Mbajeni larg fëmijëve.

Përbërësit: Ujë (Aqua), Propanediol, Polysorbate 20, Panthenol, Allantoin, Gjethja Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extact, Ekstrakt Arnica Montana (Lule), Vaj i farës Helianthus Annuus (luledielli), Eugenia Acaryoloveryllus (Vitamina E), Vaj i Farës Simmondsia Chinensis (Jojoba), Çamçakëz celuloze, Hidroksietilcelulozë, Acid citrik, Klorur natriumi, Benzoat Natriumi, Sorbat kaliumi.

Lubrifikant anal Jelly Plus

4,400 LEK

In stock