Vibrator Grande Wand Purple

10,000 LEK

Super i volitshëm Grande Wand nga You2Toys me një dizajn elegant dhe me ngjyra të shkëlqyera në modë. Me dridhje tepër të forta në kokën fleksibël të masazhit që vështirë se mund të ndjehen në dorezë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 54021230000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shkop masazhi me dridhje shumë të forta
Dridhjet në kokë, por jo në dorezë
Dizajn elegant, me brazda
Kokë e lëvizshme masazhi
5 mënyra vibrimi me 7 intensitete secila
Kontrolle të lehta dhe komode
Silikoni me një sipërfaqe të butë të mëndafshtë
E ringarkueshme – kabllo USB i përfshirë
Shumëllojshmëri ekstra e fortë vibrimi për masazh dhe stimulim!
Super i volitshëm Grande Wand nga You2Toys me një dizajn elegant dhe me ngjyra të shkëlqyera në modë. Me dridhje tepër të forta në kokën fleksibël të masazhit që vështirë se mund të ndjehen në dorezë. 5 mënyra dridhjeje në 7 intensitete secila sigurojnë një përvojë masazhi të personalizuar dhe të gjithanshëm – vetëm ose me një partner. Me komandën e butonit në dorezë, gjithçka mund të kontrollohet rehat me njërën dorë: thjesht shtypni butonin e ndezjes për mënyrat e ndryshme dhe butonat + dhe – për intensitetet.

Dizajni ergonomik me një dorezë të gjatë dhe kokë masazhi të lëvizshme arrin lehtësisht të gjitha pjesët e trupit dhe zonat erogjene. E bërë nga silikoni me një sipërfaqe të butë prej kadifeje, rrëshqet butësisht mbi lëkurë dhe përshtatet shpejt me temperaturën e trupit dhe konturet.

I ripenisikueshëm – Kabllo penisikimi USB i përfshirë.

Gjatësia totale 29,3 cm, koka masazhuese me qafë 7,5 cm e gjatë, koka masazhuese Ø 5,8 cm.
Pesha 523 g.
Silikoni, PU, ABS.

Vibrator Grande Wand Purple

10,000 LEK

Out of stock