Dildo Avant Midnight Rendezvous Ocean Blue

9,100 LEK

Moderne, elegante dhe e bukur – Njihuni me Avant Midnight Rendezvous! Kjo dildo artizanale është e skalitur me dorë me kënaqësinë dhe rehatinë tuaj më të madhe në mendje, e punuar me nuancat e blusë dhe vjollcës

Availability: Në gjendje SKU: 332038 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Moderne, elegante dhe e bukur – Njihuni me Avant Midnight Rendezvous! Kjo dildo artizanale është e skalitur me dorë me kënaqësinë dhe rehatinë tuaj më të madhe në mendje, e punuar me nuancat e blusë dhe vjollcës që ju sjell të gjitha ndjenjat intime të një qielli të errët mesnate. Avant Midnight Rendezvous shfaq një bosht me hijeshi të gjerë, të formuar me kreshta me teksturë dhe një kokë të gjerë për të maksimizuar kënaqësinë tuaj të pikës G dhe pikës P gjatë lojës. Është krijuar me Purio®, silikoni më i mirë i lëngshëm i trajtuar me platin dhe i mbështjellë me UltraSilk® të lëmuar saten, duke ofruar një ndjesi jashtëzakonisht të butë gjatë depërtimit. Avant është i sigurt për trupin, pa ftalate, aroma, latex dhe parafina. Është gjithashtu parzmore e përputhshme me një bazë të fortë filxhani thithës që hap një botë me mundësi të reja magjepsëse për lojën pa duar. Le të jetë Avant Midnight Rendezvous ftesa juaj për të përqafuar natën dhe për të eksploruar thellësinë e dëshirave tuaja pasionante.

Krijuar me silikonin më të mirë Purio® të lëngshëm të trajtuar me platin
E mbështjellë me Ultrasilk® saten
Tepër e butë dhe e rehatshme
E punuar me dorë dhe e projektuar me kujdes për kënaqësinë tuaj
Baza e fortë thithëse dhe parzmore e përputhshme për kënaqësi pa duar
Gjatësia 7,75 inç / 19,7 cm
Gjatësia e futshme 7,25 inç / 18,4 cm
Gjerësia në pikën e saj më të gjerë 1,75 inç / 4,4 cm

Dildo Avant Midnight Rendezvous Ocean Blue

9,100 LEK

In stock