Vibrator Pink Love Large

4,100 LEK

Fale trupit shume elastik mund te shijoni shume kenaqesi nga ky vibrator. Ka nje srukture me damare te fryre dhe koke te madhe. Pink-transparent. 
Permasa totale: 22 cm, 4.5 cm diametri. Thellesia e penetrimit: 19.5 cm. 

Availability: Në gjëndje SKU: 05767600000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Fale trupit shume elastik mund te shijoni shume kenaqesi nga ky vibrator. Ka nje srukture me damare te fryre dhe koke te madhe. Pink-transparent.
Permasa totale: 22 cm, 4.5 cm diametri. Thellesia e penetrimit: 19.5 cm.
Materiali: TPE.
(Ju lutem porosisni baterite vecmas: 2 x AA).

Vibrator Pink Love Large

Vibrator Pink Love Large

4,100 LEK

In stock