Anal Plug Booty Beau Small Black

2,300 LEK

Anal plug për një penetrim mjaft të lehtë me një formë të hollë dhe me dorezë të rrumbullakosur për tërheqje. E zezë.

Gjatësia total rreth 10 cm, thellësia e penetrimit rreth 9 cm, diametri Ø 1-2,5 cm.

Availability: Në gjendje SKU: 05080040000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Anal plug për një penetrim mjaft të lehtë me një formë të hollë dhe me dorezë të rrumbullakosur për tërheqje. E zezë.

Gjatësia total rreth 10 cm, thellësia e penetrimit rreth 9 cm, diametri Ø 1-2,5 cm.

Materiali: silikon.

Anal Plug Booty Beau Small Black

Anal Plug Booty Beau Small Black

2,300 LEK

In stock