Dildo Black & White Realistic Plug

1,800 LEK

Imitim penisi real me koke teper te dukshme. I bute dhe fleksibel, i bere prej gome me ngjitje me vakum ne fund.

Availability: Në gjëndje SKU: 05234700000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Imitim penisi real me koke teper te dukshme. I bute dhe fleksibel, i bere prej gome me ngjitje me vakum ne fund.
Masa: 11.5 cm, Ø 3 cm.

Dildo Black & White Realistic Plug

Dildo Black & White Realistic Plug

1,800 LEK

In stock