Vibrator Svakom Aylin

12,400 LEK

Specialisti elegant për vaginën dhe klitorisin!
Vibratori i lepurit Aylin nga Svakom ka valë stimuluese dhe një majë pulsuese për stimulim të dyfishtë të thellë dhe intensiv të vaginës dhe klitorisit.

Availability: Në gjendje SKU: 05587610000 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator lepuri me majë pulsuese
5 mënyra dridhjesh në 5 shpejtësi
Me valë stimuluese
Lehtë për t’u përdorur dhe fleksibël
I papërshkueshëm nga uji
Silikoni i butë prej kadifeje
E ripenisikueshme – përfshirë. një kabllo USB

Specialisti elegant për vaginën dhe klitorisin!
Vibratori i lepurit Aylin nga Svakom ka valë stimuluese dhe një majë pulsuese për stimulim të dyfishtë të thellë dhe intensiv të vaginës dhe klitorisit. Vibratori fleksibël silikoni është shumë i butë dhe kjo do të thotë se është shumë i lehtë për t’u mbajtur dhe gjithashtu rrëshqet mbi lëkurë dhe në thellësi intime pothuajse vetë.

5 mënyrat e dridhjeve pulsuese në 5 shpejtësi ofrojnë kënaqësi të gjithanshme për argëtim të larmishëm dhe ato mund të kontrollohen lehtësisht me shtypjen e një butoni. Aylin mund të përdoret edhe në banjë ose në dush sepse është i papërshkueshëm nga uji.

E ripenisikueshme – përfshin një kabllo USB dhe një çantë magazinimi.

21,5 cm x 6,6 cm x 3,4 cm.
Pesha 183 g (+/- 10 g).
Silikoni, ABS.

Vibrator Svakom Aylin

12,400 LEK

In stock