Vibrator Evolved Anywhere

11,300 LEK

Dy koka të fuqishme vibruese me një krah të lëvizshëm në mes ju japin lirinë për të personalizuar kohën tuaj të lojës për kënaqësi intensive të jashtme dhe të brendshme aty ku e dëshironi më shumë.

Availability: Në gjendje SKU: 840638 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dy koka të fuqishme vibruese me një krah të lëvizshëm në mes ju japin lirinë për të personalizuar kohën tuaj të lojës për kënaqësi intensive të jashtme dhe të brendshme aty ku e dëshironi më shumë. Në njërën anë është një kokë e hollë bulboze e vendosur në një hark të lakuar butësisht, i cili është ideal për të arritur zonat tuaja të brendshme erogjene – në anën tjetër është një ovale bujare e fryrë që jep vibe të jashtme, skajet e saj të sheshta krijojnë një zhurmë të thellë që rezonon dhe lidhet me qendrat tuaja më të thella erotike. Shijoni përvojën tuaj pa duar me telekomandën ergonomike dhe merrni me vete funksionin tuaj të dyfishtë në banjë pasi është plotësisht i zhytur.

 • Ambjent fleksibël me dy skaje, të disponueshme
 • Kokë e hollë bulboze në njërin skaj
 • Forma ovale e fryrë nga ana tjetër
 • Kënaqësi e fortë e brendshme dhe e jashtme
 • Bosht i hollë i përkulshëm midis kokave
 • Dy motorë të fuqishëm të kontrolluar së bashku
 • 9 Shpejtësitë dhe funksionet vibruese në çdo motor
 • Tekstura stimuluese në të dy kokat
 • Vibe HxDxW: 7,75 x 1,24 x 1,72 inç / 19,6 x 3,1 x 4,3 cm
 • Telekomanda HxDxW: 3,02 x 0,83 x 1,26 inç / 7,6 x 2,1 x 3,2 cm
 • Gjatësia e futshme 4,5 inç / 11,4 cm
 • Gama në distancë 30 këmbë / 9,1 metra
 • Bërë nga silikoni i butë kremoz
 • Telekomanda e bërë nga plastika ABS dhe silikoni
 • Butoni blu LED ndriçon kur përdoret
 • I papërshkueshëm nga uji dhe i zhytur
 • E ringarkueshme magnetike, e përfshirë kabllo USB
 • Telekomanda e ripenisikueshme me kabllo të përfshirë

Vibrator Evolved Anywhere

11,300 LEK

In stock