Rruaza anale me vibrim

7,500 LEK

Për kënaqësi të nxehtë anale!
Vibratori anal Anal Beads with Vibration nga ANOS është në një dizajn rruaza dhe ka një majë fleksibël. 7 mënyrat e dridhjeve ofrojnë argëtim emocionues në prapaskenë. Modalitetet mund të rregullohen lehtësisht me butonin në lodër.

Availability: Në gjendje SKU: 05529330000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Për kënaqësi të nxehtë anale!
Vibratori anal Anal Beads with Vibration nga ANOS është në një dizajn rruaza dhe ka një majë fleksibël. 7 mënyrat e dridhjeve ofrojnë argëtim emocionues në prapaskenë. Modalitetet mund të rregullohen lehtësisht me butonin në lodër. Baza e gjerë me unazën praktike të marrjes do të thotë se mund të drejtohet në pikat e duhura dhe gjithashtu ndalon rrëshqitjen e tepërt të rruazave. Mund të shijohet edhe në banjë ose në dush sepse është i papërshkueshëm nga uji. Vibratori i silikonit është i mbuluar me një teksturë të butë prekëse e cila ndihet mirë kundër lëkurës gjatë kënaqësisë anale. Mund të ripenisikohet me kabllon USB të përfshirë.

Gjatësia e garës 22,1 cm, gjatësia e futjes 13,5 cm, rruaza Ø 1,8 cm-3,2 cm. Pesha 97 g. Silikoni, PU, ABS.

  • Vibrator anal në një dizajn rruaza
  • 7 mënyra dridhjeje
  • I papërshkueshëm nga uji
  • Majë fleksibël
  • Dorezë praktike/unazë e marrjes
  • E ripenisikueshme – përfshirë. kabllo USB

Rruaza anale me vibrim

7,500 LEK

In stock