Vibrator Pillow Talk Lively

14,200 LEK

Program luksoz i gjithanshëm i kënaqësisë!
Vibratori i lepurit me dy motorë Lively nga Pillow Talk ka teksturë të këndshme dhe rrotullohet thellë brenda vaginës, ndërsa masazhon gjithashtu pikën G. Klitoris stimulohet në të njëjtën kohë nga stimuluesi fleksibël me 3 gjuhë me vibrime.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05537190000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Program luksoz i gjithanshëm i kënaqësisë!
Vibratori i lepurit me dy motorë Lively nga Pillow Talk ka teksturë të këndshme dhe rrotullohet thellë brenda vaginës, ndërsa masazhon gjithashtu pikën G. Klitoris stimulohet në të njëjtën kohë nga stimuluesi fleksibël me 3 gjuhë me vibrime.

Ky program i gjithanshëm i kënaqësisë me dridhje dhe rrotullim me shumë shpejtësi mund të kontrollohet lehtësisht me butonin e kristalit Swarovski. Kyçi praktik i udhëtimit e bën Lively një shoqërues të përshtatshëm udhëtimi.

Vibratori përshtatet në mënyrë të përkryer me anatominë e femrës dhe është tërësisht i bërë nga materiali silikoni i lëmuar prej kadifeje që ndihet mirë kundër lëkurës gjatë lojës.

I ripenisikueshëm – përfshihet një kabllo USB.
Gjithashtu përfshin një çantë magazinimi me cilësi të lartë dhe një furçë pastrimi.

Gjatësia e plotë 24 cm, gjatësia e futjes 13,5 cm, Ø 3,7 cm, stimuluesi klitorial Ø 3,6 cm. Silikoni, PU, ​​ABS.

  • Vibrator lepuri me buton kontrolli Swarovski
  • Dridhje dhe rrotullim me shumë shpejtësi
  • Stimulon vaginën dhe klitorisin në të njëjtën kohë
  • Me një bravë udhëtimi
  • E ripenisikueshme – përfshirë. kabllo USB

Vibrator Pillow Talk Lively

14,200 LEK

Out of stock