Unaze penisi me vibrim Lux Active Circuit

11,300 LEK

Kjo unazë vibruese penisi nga koleksioni LUX Active, ofron kënaqësi shtesë për të dy partnerët! Unaza është projektuar për një ereksion më të gjatë dhe më të vështirë dhe për të stimuluar më mirë klitorisin. Unaza është e butë dhe fleksibël kështu që përshtatet në mënyrë të përkryer me çdo penis.

Availability: Në gjendje SKU: 46825 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo unazë vibruese penisi nga koleksioni LUX Active, ofron kënaqësi shtesë për të dy partnerët! Unaza është projektuar për një ereksion më të gjatë dhe më të vështirë dhe për të stimuluar më mirë klitorisin. Unaza është e butë dhe fleksibël kështu që përshtatet në mënyrë të përkryer me çdo penis. Thjesht kaloni nëpër 7 cilësimet e fuqishme të dridhjeve me telekomandën e përfshirë. Unaza është gjithashtu plotësisht e papërshkueshme nga uji, kështu që është e sigurt për t’u përdorur në vaskë ose dush.

Pastroni unazën e penisit pas përdorimit me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash dhe thajeni me një leckë pa garzë. Karikoje shpejt me kabllon USB të përfshirë. Unaza vjen me një çantë lodrash luksoze.

Kini parasysh se telekomanda nuk është i papërshkueshëm nga uji.

Unaze penisi me vibrim Lux Active Circuit

11,300 LEK

In stock