-30%

Vibrator Stardust POSH White

5,810 LEK

Përjetoni energjinë kozmike të Stardust. Duke kombinuar kristalet me ngjyra, xhami borosilikat dhe vibrimet e fuqishme, Stardust është eleganca dhe ekstaza e pafundme. Silikoni platini, i penisikueshëm dhe i përshtatshëm me të gjithë lubrifikantët. Uroni një yll dhe bëni ëndrrat tuaja realitet.

Availability: Në gjendje SKU: 280987 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Përjetoni energjinë kozmike të Stardust. Duke kombinuar kristalet me ngjyra, xhami borosilikat dhe vibrimet e fuqishme, Stardust është eleganca dhe ekstaza e pafundme. Silikoni platini, i penisikueshëm dhe i përshtatshëm me të gjithë lubrifikantët. Uroni një yll dhe bëni ëndrrat tuaja realitet.

Vibrator plumbash Posh
E bërë nga qelqi borosilikat dhe silikoni, i kombinuar me kristale Swarovski
Dizajn mahnitës i kristalit me shkëlqim
Ideja perfekte e dhuratës!
Përdorimi i dyfishtë, xhami ose silikoni
Dridhje të fuqishme
10 Funksionet/shpejtësitë
I pershtatshem me te gjithe lubrifikantet
E ripenisikueshme
Koha e penisikimit 60-90 minuta
Koha e funksionimit 90-120 minuta
I papërshkueshëm nga spërkatja
Përmasat e produktit: 5,04 x 0,79 x 0,79 inç / 12,8 x 2,0 x 2,0 cm

Vibrator Stardust POSH White

5,810 LEK

In stock