Vibrator Anal dhe Unaze Penisi HUEMAN

8,700 LEK

Ky vibrator elegant anal me unazë penisi nga koleksioni Hueman është një domosdoshmëri për çdo mashkull. Si boshti i vibratorit ashtu edhe stimuluesi i unazes kanë formë të rrumbullakët dhe kanë zgjatime stimuluese.

Availability: Në gjendje SKU: HUE010 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator elegant anal me unazë penisi nga koleksioni Hueman është një domosdoshmëri për çdo mashkull. Si boshti i vibratorit ashtu edhe stimuluesi perineal kanë formë të rrumbullakët dhe kanë zgjatime stimuluese. Unaza falike siguron një ereksion më të vështirë dhe më të gjatë dhe orgazma intensive. Materiali i butë silikoni i vibratorit është shumë komod. Lodra ka 10 mënyra të ndryshme vibrimi, duke përfshirë 4 shpejtësi dhe 6 modele. Ato janë të lehta për t’u konfiguruar me një telekomandë me valë. Pastroni gjithmonë vibratorin tërësisht pas përdorimit me pastrues lodrash dhe ujë të vakët.

Vibrator Anal dhe Unaze Penisi HUEMAN

8,700 LEK

In stock