Veze me vibrim Romp Cell

9,000 LEK

Një pajisje e këndshme dhe pajisje stërvitore në një!
Vibro-topat violonçel nga ROMP kanë 10 mënyra të ndryshme vibrimi që ofrojnë shumëllojshmëri emocionuese gjatë stërvitjes së dyshemesë së legenit dhe stërvitjes vaginale.

Availability: Në gjendje SKU: 54008640000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Duo vibro-top me 10 mënyra vibrimi
Telekomandë praktike
Mund të kontrollohet gjithashtu në fund të rripit të marrjes
Silikoni miqësor ndaj lëkurës
I papërshkueshëm nga uji
E ripenisikueshme – përfshirë. një kabllo USB

Një pajisje e këndshme dhe pajisje stërvitore në një!
Vibro-topat violonçel nga ROMP kanë 10 mënyra të ndryshme vibrimi që ofrojnë shumëllojshmëri emocionuese gjatë stërvitjes së dyshemesë së legenit dhe stërvitjes vaginale. Modalitetet mund të rregullohen lehtësisht duke përdorur butonin në fund të rripit fleksibël të marrjes ose nëpërmjet telekomandës shumë praktike. Vibro-topat janë të papërshkueshëm nga uji dhe kjo do të thotë se ofrojnë kënaqësi edhe në banjë apo dush.

E ringarkueshme – përfshin një kabllo USB dhe një bateri (LR23A) për telekomandën.

Gjatësia e plotë 18,2 cm (përfshirë rripin e marrjes), Ø max. 3.9 cm. Pesha 61 g.
Silikoni, ABS.

Veze me vibrim Romp Cell

9,000 LEK

In stock