Vibrator Regala

8,100 LEK

Regala është një vibrator lepuri i dizajnuar bukur me një stimulues të veçantë klitoral. Regala ka 2 motorë të fuqishëm me 10 rregullime dhe modele të dridhjeve për stimulim optimal, të synuar. Ky vibrator është bërë nga silikoni i butë i butë dhe ka një majë fleksibël të lakuar që do të arrijë lehtësisht në pikën tuaj G. Ky vibrator është i lehtë për t’u përdorur duke përdorur butonat në pjesën e përparme. Mund ta rimbushni shpejt me kabllon magnetike USB të përfshirë. Regala është i papërshkueshëm nga uji, kështu që mund ta përdorni edhe në dush ose banjë.

Availability: Në gjëndje SKU: 10REGAFU Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Regala është një vibrator lepuri i dizajnuar bukur me një stimulues të veçantë klitoral. Regala ka 2 motorë të fuqishëm me 10 rregullime dhe modele të dridhjeve për stimulim optimal, të synuar. Ky vibrator është bërë nga silikoni i butë i butë dhe ka një majë fleksibël të lakuar që do të arrijë lehtësisht në pikën tuaj G. Ky vibrator është i lehtë për t’u përdorur duke përdorur butonat në pjesën e përparme. Mund ta rimbushni shpejt me kabllon magnetike USB të përfshirë. Regala është i papërshkueshëm nga uji, kështu që mund ta përdorni edhe në dush ose banjë.