Lares anal GleamingJack

2,400 LEK

Silicone Anal Douche BUTTR është një gjë e domosdoshme në çdo dollap pranë shtratit. Ky dush anal pastron plotësisht zonat tuaja intime në mënyrë që të gjitha aventurat tuaja të kenë një fillim të pastër. Dushi është bërë nga materiale të sigurta dhe ka një hundë të ngushtë. Mbusheni atë me ujë të vakët, futni hundën dhe shtrydhni topin për të shpëlarë anusin. Përsëriteni këtë disa herë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: BUTTR005 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Silicone Anal Douche BUTTR është një gjë e domosdoshme në çdo dollap pranë shtratit. Ky dush anal pastron plotësisht zonat tuaja intime në mënyrë që të gjitha aventurat tuaja të kenë një fillim të pastër. Dushi është bërë nga materiale të sigurta dhe ka një hundë të ngushtë. Mbusheni atë me ujë të vakët, futni hundën dhe shtrydhni topin për të shpëlarë anusin. Përsëriteni këtë disa herë.

Lares anal GleamingJack

2,400 LEK

In stock