Gishteza

700 LEK

Një grup prej 2 mëngësh gishtash me një dhëmbëz dhe një sipërfaqe të brishtë, që mund të përdoret për stimulim shtesë gjatë lojës në çift ose solo. Prezervativët Extension pastrohen lehtë dhe përdoren përsëri. Këta gishta epshi me gunga dhe me brinjë PVC kanë një pamje mëndafshi dhe pastrohen lehtë. Paketuar si një grup prej dy në ngjyrat e kuqe dhe vjollcë. Përmasat: Diametri 3,0 cm. Gjatësia 8,0 cm.
Availability: Në gjëndje SKU: 20054 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Një grup prej 2 mëngësh gishtash me një dhëmbëz dhe një sipërfaqe të brishtë, që mund të përdoret për stimulim shtesë gjatë lojës në çift ose solo. Prezervativët Extension pastrohen lehtë dhe përdoren përsëri. Këta gishta epshi me gunga dhe me brinjë PVC kanë një pamje mëndafshi dhe pastrohen lehtë. Paketuar si një grup prej dy në ngjyrat e kuqe dhe vjollcë. Përmasat: Diametri 3,0 cm. Gjatësia 8,0 cm.