-20%

Vibrator Pillow Talk Sassy blu

Çmimi origjinal qe: 11,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 8,960 LEK.

Ky vibrator me të vërtetë ka gjithçka që dëshiron zemra e një gruaje: një ngjyrë e shkëlqyeshme, kthesa të bukura, një sipërfaqe e butë, pak shkëlqim dhe dridhje të forta. Gjatësia 20 cm, Ø 3.8 cm.

Availability: Në gjendje SKU: 05923580000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator me të vërtetë ka gjithçka që dëshiron zemra e një gruaje: një ngjyrë e shkëlqyeshme, kthesa të bukura, një sipërfaqe e butë, pak shkëlqim dhe dridhje të forta. Gjatësia 20 cm, Ø 3.8 cm.

Vibrator Pillow Talk Sassy blu

Çmimi origjinal qe: 11,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 8,960 LEK.

In stock