-30%

Vibrator Lunar Vibe

Çmimi origjinal qe: 6,800 LEK.Çmimi i tanishëm është: 4,760 LEK.

Trajtojeni veten me këtë vibrator të bukur nga koleksioni EasyToys. Vibrator silikoni i butë ka 10 cilësime të ndryshme të dridhjeve dhe ka një bosht me shirita për stimulim shtesë. Për shkak të madhësisë kompakte dhe modelit të arritshëm, ky vibrator është i përsosur për fillestarët. Vibrator mund të ngarkohet me kabllo USB të përfshirë dhe është e lehtë për tu pastruar me ujë të ngrohtë dhe pastrues lodrash.

Availability: Vjen së shpejti SKU: ET768BLK Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Trajtojeni veten me këtë vibrator të bukur nga koleksioni EasyToys. Vibrator silikoni i butë ka 10 cilësime të ndryshme të dridhjeve dhe ka një bosht me shirita për stimulim shtesë. Për shkak të madhësisë kompakte dhe modelit të arritshëm, ky vibrator është i përsosur për fillestarët. Vibrator mund të ngarkohet me kabllo USB të përfshirë dhe është e lehtë për tu pastruar me ujë të ngrohtë dhe pastrues lodrash.

Vibrator Lunar Vibe

Çmimi origjinal qe: 6,800 LEK.Çmimi i tanishëm është: 4,760 LEK.

Out of stock